​POLITYKA ZWROTU

POLITYKA ZWROTU

Nie do końca zadowolony z zakupu? Możesz zwrócić swoje zamówienie pocztą w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.

Odbieramy produkty tylko pod następującymi warunkami:

WARUNKI?

Możesz ponownie użyć oryginalnego kartonu wysyłkowego, jeśli jest w dobrym stanie. Jeśli opakowanie jest takie samo jak karton wysyłkowy, możesz również użyć go jako karton wysyłkowy do zwrotu produktu.
Przedmiot musi być przymocowany lub przymocowany do niego i umieszczony z powrotem w nieuszkodzonym oryginalnym opakowaniu.
Towar można zwrócić do 14 dni roboczych od otrzymania.
Produkt może nie wykazywać dowodów użytkowania.
Będziesz musiał zapłacić za przesyłkę za zwrot towaru; przesyłki nieopłacone lub paczki niezatwierdzone nie będą akceptowane.
Otrzymasz od nas e-mail, gdy tylko otrzymamy zwrot. Zwrócimy ci pieniądze w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Jeśli przedmiot nie zostanie zwrócony zgodnie z powyższymi warunkami, nie przyjmiemy produktu. Jeśli tak się stanie, będziesz mógł odebrać swój produkt w naszym magazynie w Herentals, Belgia. Jeśli chcesz, aby Twój przedmiot został odesłany pocztą, będziesz musiał opłacić z góry koszty wysyłki, skontaktuj się z naszym info@meterdiscount.eu

Przedmioty ze zniżką nie mogą być wymieniane ani zwracane.

JAK ZWRÓCISZ ELEMENT?

Krok 1: Umieść nieużywany i nieuszkodzony przedmiot z powrotem w oryginalnym opakowaniu.

Krok 2: Wypełnij całkowicie ten formularz. Bez tego wypełnionego formularza Pomax nie może przetworzyć Twojej przesyłki.

Krok 3: Umieść ten formularz w kartonie wysyłkowym.

Krok 4: Przetwarzanie przesyłki zwrotnej może potrwać kilka dni. Otrzymasz e-mail, gdy tylko otrzymamy Twój zwrot.


Czy masz pytania dotyczące wymiany lub zwrotu przedmiotu? Prosimy o kontakt info@meterdiscount.eu. Jeśli to zrobisz, przygotuj numer zamówienia.